Ubytování na Vysočině

V celém penzionu se nekouří, pro kouření jsou vyhrazena venkovní místa.

Jednotlivé pokoje

Jsou umístěny v podkroví objektu – 5 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkové pokoje s možností do každého pokoje přidat jednu přistýlku. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem, na podlaží je společné sanitární zařízení dělené dle pohlaví (celkem 4 sprchy a 4 WC)

Apartmány

A1 je umístěn v podkroví – třípokojový byt s kuchyňským koutem , koupelnou a samostatným WC pro až 8 osob ( dvě čtyřlůžkové ložnice )

A2 je umístěn v přízemí – třípokojový bezbariérový apartmán s kuchyňským koutem s bezbariérovou koupelnou s integrovaným WC pro až 7 osob (dvoulůžková a třílůžková ložnice + v každé ložnici po jedné přistýlce)

Stravování + catering

StravováníV přízemí ve společenské části je dobře vybavená kuchyně pro individuální přípravu stravy, ale i pro možnost vaření skupinového. Pro uložení potravin je k dispozici velká spíž. Apartmány mají v obývacím pokoji integrované kuchyňské kouty (lednice, sporák s troubou, mikrovlna, dřez) s nádobím pro 8 osob.

V obci do 150 m jsou dvě restaurace s možností individuálního i skupinového stravování

  • Restaurace na Moravci – možno objednat u pana Krále tel. 777 673 251
  • Restaurace v Křižanově – možno domluvit obědy, které si sami budete dovážet ve várnicích u paní Musilové na tel. 724 137 214).

Catering pro školení, svatby, akce kompletní nebo i částečné zajištění stravování nebo občerstvení je možné objednat u pana Slaniny (tel.: 608 889 122). Více na www.carving-catering.cz

V areálu penzionu je venkovní posezení s možností grilování a tábornické ohniště.

Ostatní prostory penzionu

penzion-moravec Společenská místnost se stolovým vybavením, kulečníkem a kamnokrbem sousedí s kuchyní. Na společenskou místnost navazuje letní venkovní posezení na terase před budovou.

Ze společenské místnosti můžeme přejít do klubovny s TV nebo do tělocvičny  (cca 80 m2) se stolem na stolní tenis s možností provozovat individuální i společné cvičení – jóga, strečink, aerobik apod. Tělocvična není určena k míčovým hrám.

Vnější hřiště pro volejbal, nohejbal apodobné sporty. Ruská kuželna a dětské hřiště, opičí dráha, pro malé děti pískoviště.

Volná travnatá plocha o výměře 2500 m2 dává možnost dalším sportovním aktivitám.

Parkování v našem penzionu

Parkováníparkování v letním období je přístřešek vedle stodoly a volná plocha pro parkování osobních vozidel. Pro uložení kol, motorek a v zimním období běžek je v penzionu uzamykatelný sklad.

Rezervace ubytování

Zaujala-li Vás naše nabídka doporučujeme včasnou rezervaci, některé termíny jsou již i s několika měsíčním předstihem obsazeny.

Rezervace je možná provést pomocí on-line rezervačního formuláře, nebo telefonicky.